Vitajte na fóre

Milí návštevníci, vitajte. Toto fórum vzkrslo v hlavách nadšených čitateľov a knihomoľov ako priestor pre zdieľanie myšlienok, názorov a postrehov týkajúcich sa tejto dôležitej súčasti ich životov. Spúšťame ho s nádejou, že si tu postupne nájdu svoje útočisko aj ďalší ľudia, ktorí radi trávia čas prevracaním stránok a šuštaním papiera neraz i do neskorej noci.

Veríme, že zásady slušnej a vecnej diskusie zvláda každý aj bez suchého konštatovania jednotlivých pravidiel, najdôležitejšie z nich sme však pre každý prípad zhrnuli na tejto stránke.

V prípade, že sa rozhodnote vystúpiť z tieňa a zapojiť sa do diskusií i aktívne, budete na to potrebovať svoj vlastný účet. Po jeho vytvorení vám už nič nebude brániť v zapojení sa do debaty. Začať môžete napríklad tým, že sa nám stručne predstavíte.

V prípade, že natrafíte na nejaký problém, prípadne budete potrebovať poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť, a to buď vytvorením novej témy v kategórii Spätná väzba alebo kontaktovnaím kohokoľvek z našej redakcie.